Školení EPS ZETTLER organizovaná společností Johnson Controls/Tyco

Společnost Johnson Controls/Tyco organizuje pro své partnery pravidelná obchodně technická školení na produkty, které dodává na trh v České a Slovenské republice.

Na školení se můžete přihlásit v portálu Johnson Controls PLP. Pro přihlášení je třeba mít v systému PLP zřízený účet. Pokud účet v systému PLP ještě nemáte, můžete o jeho zřízení požádat vyplněním jednoduchého online formuláře zde (https://forms.office.com/r/N8Hw3QMH0g).

Školení bude poskytováno online prostřednictvím aplikace Microsoft Teams a můžete se k němu snadno připojit i prostřednictvím webového prohlížeče. Není nutná žádná instalace. Odkaz pro připojení ke školení Vám zašleme v předstihu před konáním školení na základě Vaší přihlášky v portálu Johnson Controls PLP. V případě jakýchkoliv problémů s registrací nebo přihlášením zašlete prosím žádost o registraci (jméno, firma, kontaktní údaje) na mailovou adresu sales.liberec@tycoint.com.

Po úspěšné registraci a vytvoření uživatelského účtu v portálu Johnson Controls PLP se můžete do portálu Johnson Controls PLP přihlásit a poté se zaregistrovat na následující školení:

Systém EPS ZETTLER – certifikační školení (FA-ZETTAPP)

Certifikační školení dává základní přehled o systému EPS ZETTLER (ústředny ZETTLER ZX/MZX/PROFILE/PROFILE Flexible/PROFILE Lite), jeho vlastnostech a funkcích, topologii, návrhu a použití. Školení je společné pro projekci, montáž, servis a pravidelné kontroly.

Datum, čas a místo konání

7.6.2023   9:00

On-line
Certifikační školení (kód vPLP: FA-ZETTAPP – 103)

Školení bude probíhat online od 9:00 do cca. 16:00 a je poskytováno zdarma. Certifikáty budou vystavovány pouze v elektronické podobě (pdf).

Systém EPS ZETTLER – programování (FA-ZETTUPD)

Školení programování systému EPS ZETTLER je určeno pro zájemce, kteří již absolvovali certifikační školení systému EPS ZETTLER. Prezenční školení programování (neplatí pro on-line školení) je určeno pro omezený počet účastníků (maximálně 8) s vlastními notebooky s nainstalovaným konfiguračním software MZXConsys (po domluvě možno software po dobu školení zapůjčit).

Datum, čas a místo konání

8.6.2023   9:00

On-line Školení programování (kód v PLP: FA-ZETTREF – 28)

Školení bude probíhat online od 9:00 do cca. 14:00 a je poskytováno zdarma.